Değerlerimiz

0
1084

degerlerimizLale Bahçesi İlkokulu olarak manevi disipline sahip, insan haklarına saygılı, sorgulayan, araştıran, yaratıcı, görev ve sorumluluklarını bilen ve yerine getiren, özgüveni yerinde, kendini tanıyan, yeniliklere açık, mutlu, sağlıklı, çevre sorunlarına duyarlı, üretken, başarılı bireyler yetiştiririz.

Lale Bahçesi İlkokulu öğrencilerini her yönüyle tanıyarak, onların becerilerinin gelişmesi için uygun ortamların hazırlanmasında katkıda bulunur.

Lale Bahçesi İlkokulu tarafından sunulan eğitim kalitesinin, yaratılan eğitim ortamının ve alanında tecrübeli eğitmenlerin kalitesinden geleceğine inandığımız için, kurumumuzda çalışma ve sürekli öğrenmeyi önde tutmamız dışında, adil, güvenilir, şeffaf, sevgi ve saygıya dayalı eğitim ve öğretime önem veririz.

Lale Bahçesi İlkokulu, öğrencilerin ortaya koyduğu performansları yakından takip ederek onların bilgi birikimlerini ve yeteneklerini sürekli inceler ve gerektiğinde iyileştirmeler yapar.

Eğitim-öğretim hizmetlerini yenilikçi uygulamaları takip ederek yürüten Lale Bahçesi İlkokulu, diğer kuruluşlara yol gösterici ve onlara şık tutucu bir kurum olmak amacıyla sürekli kendini geliştiren ve teknolojik gelişmeleri takip eden bir kurum olma özelliği göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here